Як варити їжу собаці?

Існує два варіанти годування собак: натуральне і штучне. І той і інший варіант по-своєму гарні. Штучне не поступається натуральному, але за умови використання кормів преміум і суперпреміум-класу і при натуральному харчуванні господар собаки впевнений в якості використовуваних продуктів і може регулювати надходження тих чи інших речовин, потрібних собаці.

Натуральне годування є певною гарантією міцного здоров`я собаки, але не всі готові його застосовувати, так як варити їжу собаці - справа досить клопітка. Втім, прихильники природного годування все ж є.

раціон собаки

Не дивлячись на те, що собаки давно стали друзями людини, вони залишилися хижаками - шлях навіть і ласкавими і слухняними. М`ясо - продукт, який повинен становити основу раціону собаки. Крім м`яса собаці слід давати деякі субпродукти, рибу, яйця курячі, сир, молоко. Всі ці продукти містять велику кількість так необхідного собаці білка. Крім білка раціон собаки повинен містити вуглеводи, жири, вітаміни і мінерали.

Одну третину раціону тварини повинні складати різні овочі.

Серед зоологів існує чимало суперечок з приводу годування собак крупами: одні вважають їх необхідною частиною раціону, а інші - не тільки необов`язковою, але і вкрай небажаною. Якщо ця невизначеність вводить в якесь оману, можна дотримуватися золотої середини: крупи додавати в раціон собаки, але в невеликій кількості.

Організм собак погано переносить бульйони, тому варити каші слід на воді і тільки потім додавати м`ясо.

Режим харчування

Годувати собаку слід 2 рази на день порціями середніх розмірів. Перегодовувати її вкрай небажано, але і перевіряти на практиці те, скільки живуть собаки без їжі, теж не варто - тим більше що прожити без їжі вони можуть досить довго - до 60 днів, - але тільки за умови наявності води і міцного здоров`я.



Який би з видів годування не був обраний, слід пам`ятати, що саме від харчування багато в чому залежить здоров`я собаки, тому підійти до цього питання слід максимально відповідально.




Cхоже