Собака джо джонас

Джо Джонас народився в США у великій і дружній родині. Всі чотири брата Джонас: Джозеф, Нік, Кевін і Френкі - виявилися дуже талановитими і неабиякими. Завдяки своїм умінням і любові до співу і танців, брати організували успішну і популярну групу «Jonas Brothers». З 2007 року брати стали відомі не тільки в США, але в усьому світі.

З усіх 4 братів, Джо Джонас особливо любимо шанувальниками. І не він один. Завдяки роликам на youtube і численним фото в twitter, собака Джо Джонас стала відома і популярна не менше свого господаря.

Одним з найбільш цікавих для фактів з біографії Джо Джонас є ім`я його собаки. Маленького Райлі - суміш порід Йорків і Мальтійців звуть Уїнстон.

Джо Джонас намагається і далі прославляти свого вихованця і для цього активно вчить його грати на піаніно. «Мене надихають численні відео-ролики в мережі, де власники показують всьому світу, як навчають своїх вихованців. І ці маленькі собаки б`ють лапами по клавішах і, дійсно, витягають приємні звуки музики. Дуже хочу, щоб мій малюк Уїнстон показав фанатам свій талант »- розповідав Джо в одному з інтерв`ю.

Саме тому Джо Джонас найняв для свого улюбленця професійних тренерів, які навчають його музиці і багатьом іншим прийомам. «Вінстон народився і виріс в дуже творчій і музичній сім`ї, його талант в один прекрасний момент повинен проявитися» - жартують брати Джо.

Крім того, у Вінстона є власний профайл в twitter, де він регулярно радує своїх шанувальників і фанатів свого господаря різними цікавими записами.

Як звуть собаку Джо Джонас, це не найцікавіше запитання про тварину зірки. Набагато цікавіше, хто ж такий Уїнстон для Джо? Колега, партнер або може бути один? "Уїнстон не тільки дуже талановитий пес, для мене він ще й прекрасний друг. Я обожнюю прогулюватися зі своїм псом у парку. Ми можемо провести там цілий день. Граючи, валяючись на травичці і просто гуляючи алеями. Він завжди з радістю становить мені компанію, допомагає заспокоїтися і піднімає настрій »- відповідає сам Джо.



Ніщо людське не чуже до зірок. Любов до тварин надихає, підтримує і заспокоює.




Cхоже