Собаки в питаннях і відповідях

    В даному розділі опубліковані консультації фахівців сайту Зооклуб. Всі консультації безкоштовні. Поставити своє запитання можна тут ...

  • Як не помилитися з вибором цуценя лабрадора-ретривера?
  • Чи можливо подружити 10 місячного американського бульдога і 5 річного стаффорда?
  • Хочу купити південноафриканського бурбуля. Собаки цієї породи зможуть жити в умовах морозу?
  • Цікавить порода ка-де-бо: її охоронні якості, як відбувається її соціальна адаптація з членами сім`ї.
  • Зовні нам подобається бігль, але в характеристиках написано, що залишаючись на самоті на довгий час, біглі гавкають і протяжно виють. Мені дуже сподобався вест-хайленд-вайт-тер`єр, але про нього написано, що його не можна мити, а так як він білого кольору, це дуже складно. А про Далматин я чула, що вони важкі в вихованні.
  • Другий раз на виставці дають в описі - недостатній обсяг грудна клітка, а тепер ще й розмі. Цуценяті лабрадора 9 місяців. Важить 33 кг.
  • Хочу завести собаку, яка може захистити (Канні-корсо або філа бразилейро). Необхідна врівноважена собака з міцною психікою.
  • Віддають 10 міс. суку джек-рассел-тер`єра. У будинку маленька дитина (9 міс). Собака на вулиці агресивна, полює на кішок. Брати чи ні?
  • Чому після смерті собаки не можна ще рік заводити собаку?
  • Скільки живуть пітбультер`єри?
  • Дитині 7 років. Дитина проблемний - він відстає в розвитку і досі не розмовляє. Так як інших дітей у нас немає, і поки не може бути, нам порадили завести собаку. Собаку ми хочемо невелику.
  • Як можна визначити породу собаки?
  • Як часто мити стаффордширського тер`єра?
  • Взяла дорослого пса спанієля, але шерсть у нього вся в ковтуни. Що з цим робити?
  • У нас два лабрадора. Молодший весь час намагається відгризати у старшого шерсть. І йому це вдається. Коли дивишся на собаку, то створюється враження, що його хтось підстригає ножицями.
  • Я дуже хочу амстафа, але це знову велика собака. Мені ще подобаються такі породи собак: мопс, англійську або французьку бульдог, чихуахуа, той-тер`єр.


  • Чи може собака худнути на нервовому грунті?
  • Собака свербить. Що робити?
  • Чи можна той-тер`єра виводити на вулицю в мороз?
  • Не можу вибрати породу: ентлебухер, зенненхунд, бігль, далматин або спанієль. Які у кожної є недоліки або складності в їх вихованні?
  • Що можете розповісти про бернський зенненхунд?
  • Купили британського кошеня, він з котом живе в заміському будинку, а я в місті з батьками і в нашій сім`ї є собака. Пес дуже добрий, нікого не ображає. Зараз кошеняті вже 3 місяці і я хочу ще раз познайомити собаку з котом, щоб вони дружили.
  • Які породи собак пахнуть псиною більше, які менше?
  • У цуценя йоркширського тер`єра шерстка якась не красива. Відчуття, що вона брудна, засалена. Купаємо раз в 7-10 днів. Помили, розчесали, начебто пухнаста, через годину знову засалена.
  • Чи потрібно ротвейлеру надягати шлею з грузиками?
  • Вчора знайшли лабрадора. Як можна дізнатися його вік?
  • Багато чула, що з часом у стаффордширських тер`єрів змінюється характер - вони стають абсолютно некеровані.
  • Скільки приблизно живуть померанские шпіци?

    Дресирування, виховання і психологія собак
  • Взяли в будинок вподобаного цуценя ризеншнауцера, помітили наступне: було кілька спроб (в`язки) як з сукою, то кота притисне, то до ноги пристосовуватися. Різко припиняли цю дію. Ще ігри з дитиною: він у нас маленький 2,5 року, зрозуміло, що щеня грає зубами і дитина його провокує на гру, але все ж це трохи напружує, постійно зупиняють собаку його і говоримо не можна.
  • Щеня часто стрибає на мене. Як з цим боротися?
  • Що робити, щоб щеня, коли мене немає вдома не скиглив і не сидів під дверима?
  • Собака абсолютно не вміє ходити на повідку, не знає команди "поруч". Намагаюся стримувати, коли веду на повідку, але вона мене починає тягнути як танк. А я ще на 7-му місяці вагітності, так що не дуже стараюся її тримати.
  • Як правильно виховати стаффорда? Правда, що якщо його не бити - він буде не поважати господаря?
  • У нас 2 суки боксера, однією 5 років, інший 2 роки. Старша жила півроку на дачі, коли повернулася і почалися бійки.
  • Як нам тепер нашого "господаря" повернути на своє місце, на килимок?
  • Якось ми привезли в гості мою дуже стареньку тітку. Вона вже ходить тільки з паличкою. Коли ми зайшли у двір, пес гуляв на довгій прив`язі. Побачив тьотю, весь визвірився, вороже опустив голову і загарчав так, що навіть нам стало страшнувато, шерсть дибки.
  • Середньоазіатська вівчарка: бійцівська порода чи ні? Її взагалі для чого створювали?
  • Собака постійно вистачає себе за хвіст і крутиться на місці, а потім падає, але хвіст з рота не випускає.
  • Хочу з шелти піти займатися аджилити. Мої знайомі кажуть, що для собаки все це може закінчитися переломом лап.
  • Російський чорний тер`єр, 10 міс - ніяк не можу навчити його команді голос. Він у мене мовчун.
  • Чи можна навчити мопса командам?


  • Як правильно карати собаку? Ще вона дуже вперта, виконує команду, але через секунду робить все по-своєму.
  • Моя собака дуже активна! Довго лежати, по-моєму не може, ну якщо тільки спить.
  • Собака постійно гавкає будинку і на вулиці. Як відучити?
  • Сука поводиться як хлопчик і чіпляється до руки або до іграшки і робить непристойні рухи.
  • Кавказька вівчарка, 8 місяців, живе у вольєрі. Там в туалет не ходить, але коли гуляє на території будинку - ходить в різні місця.
  • Чи буде бультер`єр перевіряти на міцність своїх власників?
  • Коли я йду на роботу або просто йду з території приватного будинку, то собака починає гавкати, на зразок того, що "куди пішов..."
  • Взяли собаку з притулку. Занадто лагідна, за добу не почув жодного разу як вона гавкає ...
сторінки1 |2 |3 |4 |


Cхоже