Керівництво із взаємин собаки з господарем з нестабільною психікою

Коментарі учасників нічної випробувань собак в Латвії.
ОФІЦІЙНО: нічні випробування собак за програмою спеціального тестування поведінки собак в ускладнених условіях.Оні побудовані на використанні акустично-оптичних подразників підвищеної складності і повинні показати: чи володіє собака досить мобільного нервовою системою і чи здатна вона тримати себе в руках і не губитися в нестандартній сітуаціі.Заканчіваются випробування несподіваною появою перед собакою манекена людини і раптовою появою "зловмисника".

А тепер, скромно і зі смаком, НЕОФІЦІАЛЬНО.Расскриваю всі секрети.

Уявіть себе з Вашим вихованцем в темному-темному лесу.Темнота, хоч око виколі.Тішіна ... Аж жах! Та ще й холодок лізе під куртку.

Треба йти вперед, в нікуди по доріжці в 1,5 м шириною між щільно стоять деревами і кустарніком.Вперед і тільки вперед на 150м.

Ладно.Ми готові.


Собака поруч не короткому поводке.Она поглядає на мене запитально:"Цікаво якого ... нас сюди занесло?"Але я і сама не знаю, що нас чекає впереді.Із це трохи нервую, але виглядаю бодрячком.Долго "розкидати мізками" нам не позволяют.Старт даН.м вступили на стежку.,.



Поки все тіхо.Вообщем нормально.Вдруг тишу розриває пронизливе брязкіт і бренчанье.Ми останавліваемся.Прямі перед мордою собаки (слава богу не перед моєю) зліва направо перепливає щось блискуче і моторошно шумящее.Я вздрагіваю.Ето ж металеві порожні банки прив`язані до рухається мотузці-розумію я.Собака піднімає на мене очі:"Цього треба боятися?"Чи не боітся.Супер.10 балів вже наші.

Можна йти далі ... Попереду щось темное.Подходім ближче."Це просто тунель", -міркували Я.Надо пролезть.Пойдет чи в нього собака? Ліземо разом."Навіщо лізти в цю діру? Якщо добре подумати, можна ж і обойті.Ну треба так треба", Думає собака.10 балів наші!

Попереду темряву і тишу розбавляє щось мелькає, блискуче і противно шуршащее.Ето "міст" з фольгі.Слева фольга, праворуч фольга, внизу теж фольга.Все це скрипить, шарудить і блищить."А ... ось де нарешті я можу оговтатися!"думає собака і пісяє на куточок стояка.Секундная затримка і ми успішно переходимо "міст".Куча Спокойствія.10 балів наші.

Світло залишився позаду ... Приголомшуючий гуркіт мало не зніс мене з дорожкі.Інстінктівно захотілося отступіть.А це проігриш.Бросаю погляд на собаку.Заметіла вона мою секундну слабкість? Адже раптово падаючі з темряви перед нами гуркотливі бочки-це не шуточкі.о мій хлопчик тягне вперед, явно хоче познайомитися з новим препядствием:"А ну нюхнем такого велетня!"Вперед і тільки вперед.Следующіе 10 балів.

"що крок прийдешній нам готує ...", -навязчіво Стукає у мене в голові в такт крокам."А-а-а", -раздается Крік.Да це ж я кричу, проноситься в голове.Откуда збоку і зверху, прямо перед НАМТ виявляється "шибеник", Тобто."труп", Тобто. все, що залишилося від человека.УФ! Манекен.Но він все ж бовтається перед намі.Неожіданная жарт!"Ти злякалася?"-Дивіться на мене собака."Не бійся, я з тобою! Я навіть піду один вперед і розвінчаю твій страх.Я начебто не хочу писати, але для того, щоб моїй господині стало спокійніше, я позначені цю гидоту!"Сміливий, сміливий і турботливий мій друг-гладжу я собаку.10 балів.

"Ну, достаточно.Надо брати ініціативу в свої лапи.Сдадут, випадком у господині нерви і ми програємо", -отряхнулся Пес.Вперед ... А мені якось вже і не хочеться ідті.В колінах слабкість, по маківці бігають мурашки.Змушую себе пересувати ногамі.Стидно перед собакой.Нічего страшного, нічого страшного, нічого ...

Привіт! Перед нами раптом виникає справжнісіньке прівіденіе.Огромное, все біле і светящееся.Завивая, розмахуючи руками і шурхотом простирадлами, воно наближалося до нас."А це, що за дивак?"-Подумав пес."Гавкати або не гавкати? Треба гавкнути на нього пару разків для спокою господині, а то зовсім розперезався", -решает Пес."Скажіть будь ласка, як пройти в бібліотеку?"запитав привид, підійшовши ближче."Ну от як хвацько я його заспокоїв!"-загорділся мій пес.Прівіденіе також швидко зникло як і появілось.Опять темрява.

Раптом в лісі стало дуже ожівленно.То раз на доріжці з темряви стали виникати люди з фонарікамі.І кожен, вважав своїм обов`язком звернутися до нас з недоречним в цей час доби питанням, типу-Де найближча хімчистка."Ось це номер!"подумала собака."Навіть гавкати на них не хочеться, адже заблукали по-глупості.Полное спокій з нашої сторони.Балли прібавляются.Ідем дальше.Балли додаються.

Раптом назустріч грянула музика, шум, гам.Веселая кампанія з гіканьемі улюлюканням, розмахуючи руками і розмахуючи ліхтариками, наближалася до нам.Стало якось незатишно.

"Спокойно.Оценім сітуацію.Не будемо покладатися на хозяйку.Она і так в непонятка", -розмірковує Пес."Думаємо швидко: 1 / Натовп агресивна? Ні, швидше за бесшабашная.2 / Натовп пристає до нас? Ні, вони зайняті самі собой.3 / Загроза є? Нет.Так нехай пливуть своєї дорогой.Лаять не буду, але і розслаблятися не слід. проводжу їх напруженим поглядом для остраху"-, Приблизно так думав мій улюблений пес.



"Так, йдемо йдемо, а де ж родзинка?"Це думаю явно не я.Напомінаю-Я-це господиня собаки, яка веде мене на повідку."А ось і велика родзинка! Спецодяг що треба! Екіпіровочка клас! Та ще й озброєний, ексіль-моксіль! Цікаво, чи є у нього дозвіл на носіння холодної зброї типу кийки? Це вже не жарти! Ну давай давай підходь!"-пес сіпнувся вперед і залився лаем.В його голові стукала думка:"Шкода, що я на поводке.Скажі спасибі господині, а не те я показав би тобі як дітей, які не бивает.В відповідно до свого зростанням, хапнув б не за рукав ..."

ФІНАЛ.Первое місце присуджується за максимально набраній кількості балів англійської кокер-спанієлеві ...

Висновок."Приємно чути свою клічкуі гордо виходити за наградой.Спасібо звичайно, але, по правді сказати, мені це не коштувало особливих трудов.Хотя у деяких не без проблем.Але зрозуміло: чому у куща тремтить ротвейлер і з лісу доносяться голоси, що кличуть вівчарку Роккі".


Cхоже