Коли я йду на роботу або просто йду з території приватного будинку, то собака починає гавкати, на зразок того, що "куди пішов ..." пройде це, а то сусіди скаржаться, що у собаки істерика і вона не дає їм спати.

Собака думає, що її знову кидають і тому гавкає. Я вам пропоную наступну вправу. Знайдіть вільний час, щоб не поспішати. І почніть виходити за хвіртку і відразу ж заходити і якщо встигнете до того як собака мовчить, то пригощайте її ласощами. І так раз 40 за день. Можна йти на 1 хвилину, на 2 хвилини і так далі, збільшуючи ваш догляд дуже поступово. І ще залишайте собаці у дворі, коли йдете будь-яку свою річ, яку не шкода і говорите, що ви прийдете. А при вправі говорите собаці "Я зараз прийду, чекай" і так кожен раз як виходите за хвіртку.

Виявити улюблене місце собаки. Де вона любить ходити в туалет. І постійно прибирайте від туди кал і посипайте піском чистим. Можливо, вона зможе звикнути ходити саме туди. Але зазвичай важко змусити собаку, яка живе на території ходити тільки в одне місце.

Цуценята джек-рассел-тер`єра, Фото фотографія собаки картинка

Все залежить тільки від поведінки господарів. І конкретної ситуації. З дитиною відносини можуть помінятися, якщо не навчити малюка обережно поводитися з собакою. А собаці треба дати зрозуміти, що дитина це добре. Я раджу знайти досвідченого кінолога і займатися під його керівництвом.



Кладіть в будку всяку смакоту і при цьому говорите "На місце". Вона піде за ласощами і виконає вашу команду. Те, що вона ласкава з вами не говорить, що, коли вона освоїтися в будинку і повірить, що ви її не викинете, вона не почне охороняти вас і будинок. Спочатку доведіть їй, що вона залишиться у вас назавжди, дайте їй в це повірити, а не висловлюйте незадоволення її ласкавістю. І через місяць, другий ви собаку не впізнаєте. Буде завзято охороняти свій новий будинок.



Cхоже