Пропалін для собак: ефективний засіб від нетримання сечі

Собаки, як і люди, можуть бути схильні до найрізноманітніших захворювань. Часто після хірургічних операцій або в силу похилого віку у домашніх тварин виникає такий неприємний симптом, як нетримання сечі. Щоб усунути цю проблему і полегшити життя вихованцеві, господарі можуть використовувати препарат Пропалін для собак. Відгуки власників говорять про те, що це засіб зазвичай добре переноситься тваринами і вкрай рідко викликає побічні реакції.

Пропалін для собак

Принцип дії

Пропалін призначається тваринам, які страждають від нетримання сечі, викликаного функціональною недостатністю уретральних м`язів. Основним актівнодействующіе компонентом в складі даного препарату є гідрохлорид фенилпропаноламина (в одному мілілітрі лікарського засобу його міститься 50 міліграм). Потрапляючи в організм собаки, ця речовина швидко всмоктується в кров і вже через кілька годин надає інтенсивне вплив на розслаблену мускулатуру сечового міхура і уретри. Симпатоміметичний ліки тонізує уретральний сфінктер і стимулює скорочення м`язової тканини. З організму препарат виводиться природним шляхом під час сечовипускання.

Пропалін для собак проводиться у вигляді безбарвного сиропу. Даний засіб має однорідну консистенцію і розфасовується в пластикові флакони, які мають обсяг 30 і 100 мілілітрів. У комплекті з сиропом зазвичай йде зручний шприц з розміткою без голки, що дозволяє дозувати обсяг ветпрепарати.

поради по використанню Пропаліна

Правила застосування

Інструкція по застосуванню, яка завжди додається до ліків, містить важливі поради щодо використання Пропаліна.

1) Давати собаці ліки необхідно під час їжі, сироп потрібно підмішувати в їжу.



2) Разова доза ветпрепарати залежить від маси тіла собаки. Сироп рекомендується давати по одній з двох схем:

  • двічі на добу: на 4 кілограми ваги тварини потрібно використовувати 3 краплі сиропу;
  • три рази на добу: на 2 кілограми ваги собаки - 1 крапля сиропу.

У тих випадках, коли вага вихованця перевищує 25 кілограм, давати препарат потрібно в такий спосіб:

  • два рази в день по 0,75 мілілітра;
  • три рази на день по 0,5 мілілітра.

При настанні поліпшень разову дозу можна зменшити.

3) Будь-якого обмеження по тривалості прийому не існує. Оптимальний лікувальний курс даними лікарським засобом повинен призначити ветеринар.

4) Відкритий флакон потрібно використовувати протягом трьох місяців. При цьому зберігати його рекомендується в темному місці при температурі + 15 ... + 25 градусів.

5) Використану ємність або шприц-дозатор необхідно утилізувати. Застосовувати їх для будь-яких інших цілей (харчових, лікувальних і т.д.) заборонено.

Протипоказання Пропалін

Протипоказання

Давати Пропалін не можна вагітним і годуючим собакам, а також тваринам, які мають непереносимість компонентів лікарського засобу. Під час застосування даного препарату не слід давати вихованцеві симпатомиметики, антихолінергічні ліки і антидепресанти.

При правильному використанні і дотриманні рекомендованого дозування ліки не викликає ускладнень і побічних ефектів. У рідкісних випадках у тварин, які брали Пропалін, можуть виникати алергічні реакції на компоненти ліків.

Відгуки

Господарі, які брали Пропалін для лікування своїх домашніх вихованців, залишають відгуки і дають рекомендації іншим власникам собак:

«Я господиня 5-річної болонки Альми. Півроку тому мені довелося відвести свою улюбленицю в ветеринарну клініку на стерилізацію (були серйозні проблеми зі здоров`ям, небезпечні для життя собаки). Сама операція пройшла успішно, але через місяць після неї я помітила, що у Альми початку підтікати сеча. Довелося знову звернутися до ветклініки. Лікар пояснив, що цей симптом часто виникає у сук після хірургічного впливу, і виписав Пропалін. Я купила ці ліки, вивчила анотацію (інструкція була в коробочці з препаратом) і почала давати сироп собаці. Перше, що довелося мені до душі, це те, що Альма не відмовлялася від їжі, в яку я додавала це засіб. Ніяких побічних реакцій у неї теж не виникло. Уже через два тижні тривожні симптоми повністю припинилися, але для закріплення результату я давала ліки зі своєю вихованкою протягом місяця. Можу з упевненістю сказати, що Пропалін дає відмінний ефект, рекомендую його всім господарям, які зіткнулися з проблемою нетримання сечі у собак ». Софія, м.Санкт-Петербург.



вартість препарату

Ціна Пропаліна може значно відрізнятися в різних ветеринарних аптеках і зоомагазинах. Вартість сиропу в упаковці об`ємом 30 мілілітрів в середньому становить 350-400 рублів. Ціна ліки в 100-мілілітрової ємності доходить до 700-800 рублів.

аналоги

Власники собак, які не можуть знайти Пропалін в ветаптеках, зазвичай шукають, чим можна замінити даний засіб. У цих ліків існує аналог - препарат Діетрін, який можливо придбати в звичайній аптеці для людей. У його складі присутній те ж саме актівнодействующіе речовина - фенилпропаноламин. Незважаючи на те, що Діетрін проводиться в капсулах, багато ветеринари радять замінити Пропалін саме цими ліками.



Cхоже