Чорний тер`єр: дресирування

Російський чорний тер`єр відрізняється поступливим характером і розвиненими розумовими здібностями. Ця тварина легко піддається навчання і дресирування, проте, не забувайте про те, що даний процес вимагає особливого підходу з боку господаря.

Відео: Чорний тер`єр дресирування, як навчити командою слід триматися

Основа дресирування чорного російського тер`єра - це, безумовно, довіру і взаєморозуміння. Однак деякі труднощі навчання, як би парадоксально це не звучало, можуть бути пов`язані з високим інтелектом тваринного. І якщо для собак іншої породи досить лише багаторазово повторити команду, довівши її до автоматизму, то спілкуватися з чорним російським тер`єром необхідно інакше.



Звичайно ж, він легко запам`ятає команду і зможе при необхідності відтворити її, - хороша пам`ять завжди була якістю, яким відрізняється чорний російський тер`єр. Дресирування, проте, повинна включати в себе додатковий час для того, щоб тварина могла як слід усвідомити команду і вникнути в її зміст.

Саме тому будьте готові до того, що від вас будуть потрібні розлогі і докладні пояснення, а також щедрі позитивні підкріплення і похвали. Структура пояснення повинна бути логічною, а дії - послідовними. Тон говорить повинен бути рівним, голос - громкім- будь-які загрози і крики були б неможливими. Слідкуйте за тим, щоб кожна дана вами команда була виконана і неодмінно - правильно.

Відео: Чорний тер`єр Домашній зоопарк

Починати слід з найпростіших команд. Для початку нехай ваша собака запам`ятає власне ім`я і навчиться на нього відгукуватися. Для цього намагайтеся не вимовляти кличку просто так. Уміння реагувати на прізвисько займає значне місце в ряду навичок, якими відрізняється чорний тер`єр. Дресирування, здійснювана після цього, відбувається значно ефективніше.

Найпростішою необхідної для вивчення командою є «До мене!». З огляду на значимість цієї команди, приділяйте їй максимальний час і не скупіться на похвалу: в разі настання екстреної ситуації вона може допомогти вашому вихованцеві зберегти здоров`я і навіть врятувати життя.

Відео: Російський чорний тер`єр, дресирування



Після цього ви можете поступово переходити до більш складним командам. Припустимо також проходження твариною загального курсу дресирування. Не виключена можливість навчити чорного російського тер`єра і зробити з нього захисно-вартову собаку.



Cхоже