Імена собак по породі

Відео: Як вибрати кличку для собаки

У світі існує величезна безліч різних порід собак. Всі вони дуже різні. Залежно від породи собаки потрібно підбирати і ім`я, тобто кличку. Ці породи відрізняються один від одного по забарвленню, розміру, зовнішнім виглядом, будь-яким іншим специфічним особливостям.

Відео: Середньоазіатська овчарка.Алабай це кличка або порода? Alabai is a nickname or breed?

Не можна назвати маленьку собачку Велетнем або, навпаки, великогабаритну вівчарку Малюком. Це просто не доречно і суперечить зовнішньому вигляду собаки. Гладкошерстую не називають кучерики, а таксу Ведмедем.

Ім`я обов`язково повинно відповідати певній породі собак. Також кличка може відображати внутрішній світ собаки, будь-які повадки чи уподобання. Для собаки-суки підійдуть і жіночі імена, російські або іноземні. Цілком можливо назвати собаку на ім`я якогось мультяшного героя або актора. Такі порівняння цілком нормальні. Не дарма ж кажуть, що собаки зовні схожі на людей. Найголовніше, щоб кличка поєднувалася з породою.

Екзотичні види собак вимагають і незвичайних імен, таких як Скаллі, Бетті, Лаки, Лукас. Кличка для собаки - це не просто ім`я, це візитна картка собаки.

Вона важлива як для самого вихованця, так і для його господаря. Не дуже приємно чути, коли на вулиці собаківники звуть своїх вихованцем неприємними і лайливими іменами.



Імена собак по породі вибрати не складно. На цю тему існує багато різної літератури. Про імена для собак є цілі книги. Можна просто заплутатися при підборі клички вихованцеві. Але ж найголовніше, щоб собака звик до свого імені, знала і відгукувалася на нього. До вибору імені для собаки потрібно підходити серйозно і усвідомлено. Будь-яке ім`я несе в собі певне смислове навантаження.



Cхоже