Гороскоп: собака-ваги

Ваги є сьомим знаком зодіаку. Собаки, що народилися під цим знаком, здатні контролювати і врівноважувати енергетичні потоки в квартирі. Це їх основне покликання.

Здоров`я і нервова система

Скандали і конфлікти в будинку є сильним стресом для собак-ваг. Унаслідок тонко організованою нервової системи, напружена нервова обстановка в будинку може привести собаку до зриву.

У собак цього зоряного знака через нервового напруження можуть виникати проблеми з шерстю і шкірні захворювання. Сечокам`яна хвороба - ще одна біда, яка переслідує собак цього знака. Для них дуже важливо постійно пити чисту відфільтровану воду.

Особливості характеру

Собака-терези потребує щоденних прогулянках, адже вона сильно потребує спілкування з іншими собаками. За вдачею ці тварини миролюбні й спокійні. Виявляти сильні негативні емоції не в їхніх правилах. Але якщо таке трапляється, краще триматися від них подалі.

Проте, собаки-ваги довго не можуть ображатися на людей, тому швидко забувають про образи. До того ж, завдяки своїй комунікабельності, ці собаки не тільки самі знайомляться з іншими собаками, але й змушують своїх господарів знайомитися з власниками інших собак.

Собаки описуваного знаку володіють загостреним слухом. Для них можливість «зайнятися вокалом» в колі люблячої доброзичливій сім`ї є справжнім щастям.

Собаці знака ваги необхідно збалансоване харчування, так як вона досить розбірлива в їжі. Оскільки здоров`я собаки не відрізняється фортецею, необхідно ретельно стежити за її раціоном. Крім того, слабкою стороною здоров`я собаки є зір.

Собака-терези надмірно цікава від природи, для неї звично потрапляти в різні неприємні ситуації. Бажано стежити, щоб в будинку був закритий не лише холодильник, але і двері у ванну комнату.Собакі цього знака великі естети. Для неї стрижка в модному салоні не проблема, а справжнє задоволення. Собаки чудово ставляться до людей, але через природні манер і витонченості цих тварин, нікому з людей або дітей не спадає на думку «потискати» пухнастого друга. Призначення такої собаки - бути хорошим посередником у вирішенні різних конфліктних ситуацій в будинку.



Заводити собаку-ваги рекомендується тим, у чиїх будинках немає «італійських» пристрастей. Сім`ї, в яких проживають собаки знака ваги, можуть похвалитися порозумінням і панує в будинку спокоєм.




Cхоже