Чим зняти запалення товстого кишечника у собаки?

Дуже добре допомагає від такого запалення відвар насіння льону. Він обволікає кишечник і не дає поранити слизову. У вашій ситуації можна давати і добре зварену м`ясну частину курочки, дрібно її нарізавши. Також можна поступити і з телятиною.

Якщо Ви впевнені, що це епілепсія, то добре допомагає финлепсин. Дозу підбираєте, починаючи з маленької дози, і доводите кількість препарату до припинень або уражень нападів. Я думаю, вакцинація можлива. В`язка протипоказана, якщо це генетично обумовлена хвороба. Чи буде з часом собака проявляти агресію по відношенню до дитини - сказати не можу, тому що це залежить від характеру собаки і частоти нападів.

Пес до рани вичесав собі вуха, утворилася гематома. Йому почистили у ветеринарній клініці, поставили катетер. Найжахливіше, що у ветеринарній клініці, бачачи, як собака мучиться, від цього сверблячки нічого не призначають. Порадили тільки дати Супрастин

Ваша собака вимагає довгої і кропіткої лікування. А в клініках дуже багато пацієнтів і їм ніколи вникати в деталі. Я думаю біохімію і загального аналізу крові і мікроскопії мазка з ураженої ділянки шкіри вистачить. Якщо тільки взяти ще мазок з прямої кишки і перевірити Параанальниє залози все ж.



Білі цуценята французького бульдога, Фото фотографія собаки картинка

Треба взяти мазок з кон`юнктиви цуценя і відправити в лабораторію на визначення мікрофлори. І за результатами аналізу пролікувати.

Наскільки я знаю крипторхізм (одне яєчко не вийшло в мошонку) ніколи не була приводом для кастрації. І каструвати пса ніколи не пізно. Можливо, лікар знайшов якусь патологію, тоді розпитайте лікаря, чому так терміново потрібно каструвати собаку. І він вам все пояснить.

Можливо, десь поблизу пустує сука або міг застудитися і у нього почався цистит. Здайте сечу на аналіз, так буде ясніше.

Пітбультер`єр (сука 7 місяців) - блювота (рази 4), часто ковтає слину. Блювота складається з однієї слини. На вулиці був пронос (майже як вода з невеликою кількістю слизу), колір нормальний, домішок крові немає, температура 37.8. Чи може це бути ентерит, якщо щеплення все зроблено?



Ентерит - це запалення тонкого кишечника. Якраз у вашій собаки ентерит. Але я думаю, Вас цікавить не вірусний це ентерит, наприклад, парвовіроз і так далі. Швидше за все, що це не парвовіроз, раз собака щеплена і зараз бадьора і весела. Це може бути і інший вид ентериту і сальмонельоз та багато іншого. Вам варто показати собаку лікаря.



Cхоже