У суки (сао) були важкі пологи. Цуценятам не вистачає молока, тому що вони постійно пищать, що можна подавати собаці для збільшення молока?

Якщо новонароджені цуценята пищать, значить їм або холодно (що зараз виключається (якщо ви не на Крайній Півночі живете), або голодно, або у них щось болить ...

Цуценята лабрадора-ретривера, Фото фотографія собаки картинка

Для збільшення лактації собакам добре давати міцний солодкий чай (тільки замість цукру давайте мед - не перестарайтеся, мед може викликати алергію). Можна давати спеціальний чай для людських мам (назва щось типу Лактовіт, але в принципі можна будь-який - запитаєте в людській аптеці). Також дуже добре для лактації якщо сука з`їдає посліди (всі або не всі - залежить від кількості цуценят і розмірів суки - дрібним я зазвичай даю з`їсти 2-3, великим - до 6-ти), але раз у вас були важкі пологи, то мабуть було не до того. Добре підвищують лактацію кошти для скорочення матки, типу окситоцину (їх все одно краще колоти перші 3 дні після пологів). Ну і самі щенята - чим більше смокчуть, тим більше молока прибуває. Можливо у суки дуже маленькі молочні ходи, т.зв. "тугі соски" - Дітям важко висмоктувати і вони залишаються голодними - я б спробувала зціджувати молоко (після того, як діти відвалилися від сосків - якщо там є що зціджувати) і допаювати їх з сосок. Ще є відмінні замінники сучого молока ...



Чи не хоче вилизувати ... Ну це може бути пов`язано з тим, що вона пережила сильний стрес під час пологів, з тим, що вона просто не знає, що це треба робити (а взагалі вона їх вилизує? Або просто не відходить - лежить поруч ?) або з тим, що їй роблять якісь уколи або дають таблетки, через які змінюється якість молока і відповідно випорожнення цуценят. Я б спробувала повчити її - наприклад, намазувала пузики і ануса чимось смачним і підсовувала їй під морду, а потім активно раділа тому, що вона це вилизує і хвалила її ... Ну і поговорила з ветеринаром - можливо, щось з ліків або раціону варто поміняти ...



Cхоже