Раціон йоркширського тер`єра

Будь-яка людина, у якого є собака, рано чи пізно починає замислюватися про харчування свого вихованця. Йоркширський тер`єр - це собака - крихітка: статура у неї крихке і травна система влаштована досить делікатно. Краса цієї породи полягає в довгій блискучій шерсті. Незбалансоване харчування відразу відіб`ється на здоров`я вихованця.

Раціон йоркширського тер`єра

Побудувати раціон йоркширського тер`єра можна на домашній (натуральної) їжі або на сухих кормах. Раціон повинен вибирати сам власник. Сухий корм містить мікроелементи і вітаміни, які необхідні для розвитку і формування скелета собаки.

При виборі корму потрібно звертати увагу на продукцію, яка спеціально розроблена для собак декоративних порід. Виробники кормів групують спочатку свою продукцію, для кожної породи вона індивідуальна. При годуванні йорка сухим кормом стежте за тим, щоб поруч із сухою їжею була миска з водою.

Сухий корм

Застосування сухого корму - досить зручний варіант: не потрібно замислюватися, чим нагодувати вихованця і як наситити раціон йорка вітамінами, щоб він був ситий, і була користь для здоров`я. Але у ветеринарів існує думка, що краще використовувати готові консерви для годування йорков, так як при годуванні сухими кормами є ймовірність виникнення проблем з шлунком і утворення зубного каменю, а також розвиток хвороб зубів.

Складнощів в годуванні йорка натуральними продуктами не буде. Головне - стежити за тим, щоб раціон був насичений корисними речовинами і був правильно підібраний. Їжа з вмістом жирів, білків і вуглеводів повинна легко засвоюватися, вітаміни і мінеральні речовини - бути присутнім в нормі. При надлишку білка у йорка може виникнути алергія, а також розвинутися хвороба нирок.

Годувати йорков можна яловичиною (відвареної або сирої), яєчними жовтками, овочами, крупами, молочними продуктами та морською рибою. Не рекомендується давати їм солодкого, жирного, сирої річкової риби, страв зі спеціями і кісток. Ковбасу, копченості та сосиски краще не давати взагалі. Їжа при годуванні йорка повинна бути не дуже гарячою і не дуже холодною.



Цуценят цієї породи слід годувати маленькими порціями і багаторазово. До 10 місяців їх слід годувати три рази за добу, а після - 2 рази, - і так постійно. Слідкуйте за тим, щоб не вийшло перегодовування. Переїдання веде до зайвої ваги і ожиріння, а це дуже шкідливо для їх здоров`я.




Cхоже