Денді-динмонт-тер`єр

Відео: Денді динмонт тер`єр слайд шоу

Великобританія

Відео: Великі і м-е собаки. Коікерхондье, тибетський мастиф, денді-динмонт-тер`єр, леонбергер і аффенпінчер

Висотавхолці. Пси і су ки - 20-28 см



Вага. Пси і суки - 8-11 кг

забарвлення. Перцевий (від синяво чорного до сріблясто-сірого, гірчичний (від рудувато-коричневого до блідо-палевого)

відомостіпропороді. У минулому денді-динмонт-тер`єр був відмінним мисливцем на лисиць і борсуків, що вимагало від нього безстрашності і певної різкості, крім того він повинен був переносити біль не подаючи при цьому голоси. Більшість денді є нащадками собак, при належному в XVIII столітті якомусь волинщика на ім`я Аллан з Нортамберленда. Існує досить кумедна історія, що оповідає про те яким чином ця порода отримала свою назву Вальтер Скотт придбав у фермера, який проживав у прикордонній області між Англією та Шотландією кілька таких собак. В одному з його творі написаному в 1814 році головним героєм був прикордонний фермер на ім`я Денді динмонт, розводив цих тер`єрів від якого вони і отримали своє нинішнє ім`я, хоча раніше їх називали «покоївками» і «перцевими» тер`єрами. Найближчим родичем денді- дінмонт- тер`єра є бедлингтон тер`єр. Денді - люблячий, прівязчівий супутник готовий в будь-яку хвилину грати зі своїм господарем життєрадісний і темпераментний добре пристосовується до навколишніх умов і прекрасно почувається в міських умовах якщо йому давати досить рухатися. Він вважається одним з найбільш розумних тер`єрів і зайвий раз



подумає перш ніж що-небудь зробити. Він відважний і пильний, але марно гавкати не буде, а при нагоді може себе захистити. Існує думка, що денді- дінмонт- тер`єр схильний безроздільно віддавати свою любов тільки одному господареві, однак, цю любов спершу потрібно заслужити. Якщо це сталося, денді динмонт-тер`єр стає безмежно відданим своєму господареві і завжди хоче, щоб його всюди брали з собою чого і намагається домогтися будь-яким способом. Денді-динмонт тер`єр - дуже чуйна і сповнена гідності собака, але одночасно міцна і сильна. Догляд за шерстю не вимагає багато клопоту її ледве дме лише розчісувати жорсткою щіткою і гребенем а відмерлі волоски вискубувати пальцями, щоб вони не заважали росту підшерстя. Щоб уникнути псування вовни, від тріммінговальних ножів слід відмовитися.



Cхоже